<% if lang = "tr" Then templang = "en" if lang = "en" then templang = "tr" %>


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

tarihçemiz  -   hedefimiz  -  müşteri yapımız  -  uluslararasi ilişkilerimiz  -  temsilcisi olduğumuz kurumlar    

 

1987... ODEL Kuruldu. 

ODEL in kuruluş amacı ana başlıklarla şunlardır:

  • Tam uyumlu IBM çevre birimleri pazarlamak,

  • IBM bilgisayar sistemleri ile etkileşimli olarak çalışan özel amaçlı donanımlar pazarlamak

  • ve IBM sistem kullanıcılarına teknik servis veren alternatif bir uzman kuruluş olmak.

Bu amaçların doğrultusunda yaptığı atılımlarla ODEL IBM tam-uyumlu çevre birimlerinin ve ikinci el IBM bilgisayar donanımlarının Türkiye’deki ilk pazarlayıcısı olmuştur. 
 

Bugün; 

ODEL Ülkemizin önde gelen IBM Alternatif-Bakım (TPM) şirketidir. 

ODEL in IBM pazarında başarısını sürdürmesi, ODEL
'
in kurucularının iş ilkeleri olan profesyonellik, güvenilirlik, duyarlılık ve uzun vadeli bakış olgularından kaynaklanmaktadır.

ODEL’in önde geldiği diğer bir alan da bilet yazıcılarıdır. Türk Hava Yollarının GALILEO rezervasyon sistemi kullanıcıları ve AMADEUS (dünyanın önde gelen uçak rezervasyon hizmetleri sağlayıcısı) acentalarının uçak bileti yazan yazıcılarının ana sağlayıcısı olan ODEL halen çok sayıda seyahat acentasına teknik servis ve destek vermektedir.

Ağ sistemleri kurma ve çözüm sağlayıcı hizmetleri alanında da etkin olan ODEL, ARMADA ve INDEKS gibi ana sağlayıcılarla işbirliği içinde çalışmaktadır...

ODEL’in genel merkezi İstanbul'dadır. ODEL dört bölge ofisiyle, İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, ülke genelinde pazarlama ve teknik servis hizmetleri sağlayabilmektedir.

ODEL çalışanları, deneyimli, kabiliyetli ve eğitimli elemanlardan oluşmaktadır.  ODEL de şirket içi ve şirket dışı eğitim sürekli bir olgudur.

Onbeş yılı aşkın bir süre ODEL müşterilerinin işine artı değer katan BT ürünleri ve teknik servis sağlamaktadır.  Böylece ODEL güvenilir ürünleriyle, dost ve çözüm üreten teknik hizmeti ve uzun vadeli güvencesiyle Türkiye’de önde gelen BT şirketleri arasında yer almıştır.

 

 

 
 

anasayfa  |  odel hakkında ürün sepetimiz  |  sunduğumuz hizmetler  |  bilişim haberleri  | insan kaynakları bize ulaşın